Vyberte stránku

Ceník

Open class lekcedospělý

*zvýhodnění
150,-

130,-
Zoom lekce (ONLINE ROZVRH)100,-
Soukromá lekce 60 minut    dle domluvy
Workshopy a Semináře   cena je uvedena vždy v rozvrhu u příslušné události

K vašemu účtu je automaticky přiřazena Kreditová permanentka, na kterou si dobíjíte kredit. Pokud nakupujete kredit online, vybíráte si z přednastavených cenových hladin. V hotovosti na recepci si můžete dobít libovolnou sumu:

ONLINE PLATBA přes bankovní převod nebo platební bránu
100 / 200 / 300 / 500 / 1000 / 1500 / 20001,- Kč = 1 kreditplatnost 365 dní
HOTOVĚ na recepci studialibovolné množství1,- Kč = 1 kreditplatnost 365 dní

Platnost je možné počítat od data zakoupení nebo po domluvě s odloženou platností (např. u dárkových poukazů). 

*CENOVÉ ZVÝHODNĚNÍ – v případě, že jste student nebo maminka na RD, nabízíme možnost výhodnější sazby cen lekcí o cca 15%. Pokud jste student do 26 let, stačí zaslat kopii potvrzení o studiu na info@yogahouse.cz. To stejné platí pro maminky (rodiče) na RD, které žádáme o kopii potvrzení o nároku na rodičovský příspěvek od Úřadu práce. My vás poté zařadíme do zvýhodněné uživatelské skupiny, díky čemuž budete mít sníženou sazbu cen lekcí.

MultiSport Benefit & Activepass – karty MultiSport a Activepass u nás můžete bez doplatku využít na všechny lekce openclass. Na uzavřené kurzy a soukromé lekce karty nelze využít. Podmínky, jak je u nás můžete využívat, najdete v rozvrhu v záložce Info Multisport/Activepass.

Zakoupením permanentky souhlasíte s našimi Podmínkami rezervací a storna. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

NOVINKY: Od 1.1.2021 se mění Podmínky rezervací a storna. Jsou zrušeny bonusové kredity a platnost kreditu je plošně 365 dní, bez ohledu na to, jaké množství si zakoupíte. Vzhledem ke zkušenostem a měnící se epidemiologické situaci doporučujeme nakupovat kredit spíše častěji a v menších dávkách. To, že jste ze soukromých důvodů nestihli kredit vyčerpat, není důvodem k vrácení peněz či prodloužení jeho platnosti. Děkujeme za pochopení.