Vyberte stránku

Přijďte si k nám zajógovat, zpomalit svoje tempo, zbavit se stresu a protáhnout tělo. O to ostatní se postaráme my.

K mezinárodnímu dni jógy, který se uskuteční v neděli 28.6., jsme pro vás přichystali ranní lekci jógy s venkovním brunchem. Náš kouzelný palouk se promění v dokonalé místo pro vaši praxi pod vedením lektorek Andrey a Lucie ze studia Yoga House.

Jóga a Feng Shui jsou vzájemně propojené, jóga přináší balanc pro naše tělo a mysl a Feng Shui zase do našich domovů a kanceláří. I hotel Maximus je postaven dle filozofie Feng-Shui a každá jeho část má pro nás blahodárný vliv. Náš palouk se nachází v severovýchodním sektoru, což je sektor zemský, který zvyšuje vnitřní poznání, moudrost a přirozenost. Je to sektor osobního růstu a konkurenceschopnosti. Vaše jógová lekce bude proto ještě o něco intenzivnější.

A po jejím skončení si pochutnáte na venkovním brunchi, který pro vás připraví náš šéfkuchař s jeho týmem. Ochutnáte široké množství pokrmů v moderním pojetí, jejichž základem jsou kvalitní a čerstvé suroviny. Na své si přijdou vegetariáni, vegani, masožravci i fanoušci asijské kuchyně. A pokud dostanete chuť na něco ostřejšího, mimosa s fresh juicem vás určitě potěší.

Budeme se těšit!

E-shop https://www.maximus-resort.cz/balicky/joga-a-brunch/
Vstupenku doporučujeme zakoupit co nejdříve, počet míst je omezen.