Vyberte stránku

Jógové balíčky

 120 minut jógy za 350,- Kč nebo 350 kreditů.

  Balíček mohou zakoupit pouze registrovaní uživatelé v našem systému, a to jako Novou permanentku  ve vašem uživatelském účtu nebo po odečtení kreditu z vaší Kreditové permanentky. Registrovat se můžete zde. 

POZOR! Pro uživatele Multisport kartiček máme připravenou slevu ve výši 20%. Zvýhodněnou cenu 280,-  máte automaticky nastavenou ve svých uživatelských účtech.

BOJOVNICE

s Lucií Chocholovou

Balíček s Lucií vás provede čtyřmi variantami pozic Válečníka, Bojovníka nebo chcete-li Hrdiny. Jde o pozice, ve kterých vědomě pracujeme s principy pevnosti, stability, síly na straně jedné a flexibility s vytrvalostí straně druhé. Soustředěná pozornost a vědomá práce s těmito principy zanechají citelný otisk nejen ve fyzickém těle, ale i v tom mentálním. Někdy je zkrátka potřeba bojovat, i když je naším výsostným cílem mír.

 

OBSAHUJE

50 min POWERJÓGA – Stabilita
10 min TECHNIKA Bojovníka 3
50 min POWERJÓGA – Rovnováha
10 min TECHNIKA Rovnovážného bojovníka

#yogamademyday Vol.1

s Kristýnou Svobodovou

Jóga pro každou část tvého dne.

 

OBSAHUJE

55 min POWERJÓGA
20 min Jóga pro DOBRÝ SPÁNEK
20 min Jóga pro DOBRÉ RÁNO
15 min Yoga WORKOUT
10 min RELAX jóga

JÓGA (nejen) DO KANCLU

s Andreou Tomanovou

Balíček videí pro těla ztrápená sedavou prací u pocítače. Lekce jsou v jemném tempu zaměřené na protažení a velmi jemné posílení středu těla a zádového svalsta. Soustředíme se převážně na uvolnění krční páteře,ramen a hrudníku.

 

OBSAHUJE

60 min JEMNÁ JÓGA
30 min COFFEE BREAK YOGA
30 min JÓGA NA ŽIDLI

Věděli jste, že na našem YouTube kanále jsou k dispozici desítky videí úplně zdarma?