Vyberte stránku

Lenka Prokešová

Namasté, jmenuji se Lenka a kráčím po své velké jógové cestě. Cestě vedoucí ke zdraví těla, mysli i duše. Cestě k jednotě se sebou samotnou a s celým světem.
 
Loni jsem na své cestě učinila mílový krok. Opustila jsem úspěšnou korporátní kariéru a pohodlný byt, prodala auto, nábytek a další věci. Sbalila jsem si batoh a vyrazila na cestu napříč Asií. Studovala jsem jógu v ašrámech na jihu i severu Indie, prošla dva treky v Nepálu a procestovala jihovýchodní Asii.
 
Byl to rok plný jógy a sebepoznání, ale nastal čas návratu. Těším se, že s vámi budu sdílet, co jsem se o jógové praxi a životním stylu naučila. Největší radost mi přinese, když i vám pomůžu nasměrovat vaše životní cesty k lepšímu zdraví a pohodě.
 
Ve svých lekcích vycházím z hatha jógových principů a dbám na správné provedení pozic tak, abychom si neubližovali. Hojně využívám dopomocí a léčivé síly doteku. Kromě práce s fyzickým tělem kladu důraz i na práci s dechem, myslí a na plné prožití přítomnému okamžiku. Do lekcí často zapojuji techniky mindfulness.