Vyberte stránku

Powerjóga

Míra obtížnosti:  ••••

Powerjóga je styl, který je víc než kterýkoliv jiný, ovlivněn tím, kdo jej učí. Ačkoliv je struktura lekce velice podobná napříč spektrem lektorů, tempo, dynamika, silová náročnost, rychlost přechodů či výdrží, typ pozdravů slunci, délka relaxace, zařazování dechových technik atd. je velice variabilní v závislosti na zkušenostech a vlastním stylu každého lektora.

Pozice na sebe logicky navazují, kdy posilovacím pozicím přechází pozice protahovací. Balančním pozicím předchází pozice zpevňovací. Variantu každé ásany lze přizpůsobit klientele, ať už jde o začátečníky, pokročilé, rehabilitující ale i například ženy v těhotenství. Snažíme se, aby lekce každému klientovy prospěli jak zdravotně, tak psychicky. 

Lektor dbá na správné provedení pozic, někteří opravují svoje klienty verbálně, jiní něžným dotekem a dopomocí. V lekcích se snažíme zachovat si ke každému individuální přístup. Jelikož jsme malé studio, na lekcích máme s klienty velice osobní přístup.

Podobně jako s jazyky v józe platí – kolik lektorů vyzkoušíš, tolikrát jsi jogínem. Každá metoda, styl, učitel ukrývá odpověď na některou z vašich otázek a stejně jako není náhoda, že jste navštívili něčí lekci (ať už to byl kdokoliv), něčí stránky (ať už na nich bylo cokoliv) není náhoda, že jste se dočetli až sem.

RANNÍ POWERJÓGA

Patříte mezi ty, co si rádi přivstanou a před školou či prací se protáhnou a příjemně naladí na celý den? Tak to určitě přijďte na ranní jógu! Nebojte se, že byste se hned po ránu “zrušili”, nic extrémně zátěžového vás nečeká :-). Naopak, den si příjemně prodloužíte a budete plní sil!

Obecně jsou ranní lekce co do obtížnosti o stupeň jednodušší.